Onduline

Onduline

İstediğiniz Her Ölçüde ve Her Kalitede Onduline Sipariş Etmek için Bizi Arayınız:

Telefon:0 533 708 79 93

Açıklama

Onduline Avrasya

Onduline Avrasya, sürekli araştırma ve geliştirmenin bir sonucu olarak birbiri ile uyumlu, tamamlayıcı nitelikte zengin ürün yelpazesi ile piyasaya hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Özellikle çatı kaplama ve kiremit altı su yalıtımı konularında geliştirdiği özel profilli levhalar ile su yalıtımı ile beraber istendiğinde ısı yalıtımını da içeren “çatı sistemleri” sunmaktadır.

Ürünlerin ana özelliği fonksiyonelliğin yanında, çevre ve doğa uyumunu da gözetmeleri, tasarımlarda doğal malzemelerden vazgeçilmemesidir.

Çatıdan temele, çatı malzemeleri ve bitüm esaslı malzemeler olarak Onduline Avrasya’nın sunduğu ürünlerin sayısı tüm tip, renk çeşitleri ve aksesuarlarıyla birlikte bugün 300’ü aşmaktadır.

Onduline HR

Onduline HR çatı kaplama levhalarını yeni bir teknik ile mekanik dayanıklılığı yüksek; HIGH RESISTANCE olarak üretilmektedir. Onduline HR’ın üretiminde yeni yapılan geliştirme ile levhaların bünyesine boya ile birlikte özel bir reçinenin emdirilmesi, ürüne kalite ve uzun ömürlülük katmaktadır.

Onduline HR ile yine özel olarak geliştirilen ısı yalıtım levhası Ondexpan’ın oluk profilleri birbiri ile uyumlu olarak geliştirildiğinden, istendiğinde ısı yalıtımını da içeren gerek ahşap, gerek çelik ve gerekse de betonarme üzerine uygun çatı sistemleri elde etmeyi mümkün kılar.

Siparişleri Telefonla Verebilir veya Fabrikamızdan Temin Edebilirsiniz.
Sipariş Vermek için Numaraya Tıklayın! 0 532 780 93 78