Çam Kontraplak

ÇAM KONTRAPLAK

İstediğiniz Her Ölçüde ve Her Kalitede ÇAM KONTRAPLAK Sipariş Etmek için Bizi Arayınız:

Telefon:0 533 708 79 93

Açıklama

Suya dayanıklıdır ve mukavemet gücü oldukça yüksek olan bir üründür. Katman sayısı genelde tek sayı olacak şekilde üretilir. Dış katmanlar genellikle panelin uzun ölçüsüne paralel yöndedir. Birbirini izleyen katmanlar birbirine dik olacak şekilde yapıştırılır. Bu üretim şekli direnci artıran titreşimle oluşacak şok etkilere karşı koyan bir yapıdır.

KULLANIM ALANLARI:

1.İnşaat işlerinde: Kalıp işlerinde, iskele platformlarında, iç bölme ve çatı kaplama, zemin ve parke endüstrisinde ,İnşaat şantiyelerinde parapet olarak kullanılır.

2.Mobilya işlerinde: Kapı, raf, ahşap sandalye ve masa yapımında, ofis mobilyalarında, koltuk yapımında.

3.Ulaştırma ve gemi işlerinde: Tır dorselerinin zemin ve yan cidarlarında, konteynerlerin zeminlerinde, vagonların zemin ve yan cidarlarında, hayvan taşıma araçlarında, otobüslerde, gemilerin kargo bölümlerinde ve yatçılık sektöründe kullanılır.

4.Paketleme işlerinde: Neme , suya ve kimyasal maddelere dayanımı yüksektir. Diğer malzemelere göre daha ekonomik, ergonomik, dayanıklı, hafif, güvenli ve hijyendir. Yeniden kullanılabilir ve çevre dostu bir üründür. Her türlü paketlemede kullanılabilir.

5.Reklam Sektöründe: Dayanıklı yapısı ve ergonomik duruşu ile reklam sektöründe aranan bir üründür. Reklam panolarında , Billboardlarda ve çeşitli reklamasyon çalışmalarda kullanılır.

Siparişleri Telefonla Verebilir veya Fabrikamızdan Temin Edebilirsiniz.
Sipariş Vermek için Numaraya Tıklayın! 0 532 780 93 78